Księga gości

Nowy wpis

 
 
 
 
Przed publikacją wpis musi zostać zatwierdzony przez administratora
6 wpisów.
Jusia napisał/a 13 marca 2022 o 18:33
Pyszne, po prostu palce lizać. Polecam gorąco.
Marek napisał/a 3 września 2019 o 10:51
Super miejsce polecam
Robert napisał/a 3 września 2019 o 10:17
Polecam wszystkim, wyśmienita kuchnia i świetna obsługa, Dziękuje na pewno wrócę nie raz.
Danuta napisał/a 8 maja 2019 o 19:47
Kierując się bardzo dobrymi opiniami [Internet] odnośnie restauracji Stara Łaźnia w Lubartowie, postanowiliśmy z rodzinką zjeść obiad właśnie tam po długiej podróży z Trójmiasta. Jesteśmy pod wrażeniem.Zamówiliśmy między innymi kotlet po lubelsku (sentyment sprzed 10 lat;)).. ale nie było go w karcie dań. Mimo to specjalnie dla nas kucharz go przyrządził.. chociaż o to nie prosiliśmy. Kelner - pierwsza klasa. Wystrój wnętrza, jak dla nas wyjątkowy. Na każdym stoliku duży bukiet kwiatów.. na szydełkowanych serwetach. Poprosiłam o wyciszenie muzyki, gdyż siedzieliśmy bezpośrednio pod głośnikiem (sobota-tuż obok rodzinna uroczystość)Kelner uprzejmie muzyczkę przyciszył i można było swobodnie rozmawiać. Dawno nie byliśmy w tak pozytywnym/miłym/nastrojowym lokalu. No i obsługa! Extra.[Sierpień'2016] Specjalne podziękowania dla wspaniałego kucharza.
Monika napisał/a 8 maja 2019 o 19:45
Bardzo lubię przychodzić do Starej łaźni, zazwyczaj wybieram sałatki które zawsze mi smakują. Dużym plusem jest też świetne mohito, które mogłoby być ciut tańsze. Na stronie brakuje mi pełnego Menu 🙁
Podróżnicy napisał/a 8 maja 2019 o 19:39
Placek po węgiersku Będąc pierwszy raz w Starej Łaźni jedliśmy placek po węgiersku. Byliśmy zaskoczeni szybkością obsługi, która była niezwykle sympatyczna.Restauracja jest bardzo klimatyczna i gustownie urządzona. Danie było przepyszne i najedliśmy się do syta za przyzwoitą cenę. Serdecznie polecamy wszystkim i nie możemy już doczekać się kolejnej wizyty w Starej Łaźni.